Hakkımızda

       Kuruluşumuz 2007 yılında kurulmuş. Asıl işi süt ve süt ürünleri üretimi ve pazarlama olan fakat memleketi Çankırı Ilgaz’a olan sevdasından dolayı Ilgaz’a yatırımı kendini prensip kılmıştır. Bu amaçla Ilgaz’da bir istihdam sağlamıştır.
 
 
Hizmetimizde öncelikli kaliteli ürünler kullanarak Ilgaz’la bir bütün halinde hijyen ve titiz tutumuyla daha etkin daha geniş bir portföye ulaşmıştır. Gerek konaklama imkânı ile Ilgaz’ın eski adı olan olgassys oteli ile ve tuz odası saunası yüzme havuzu ile siz değerli konukları memnun etmeyi sağlamıştır.
 
40 yıllık tecrübesi ve emeği ile Kemal Güven Bolu dağı et mangalı ve Ilgaz’ın kekik otu ile beslenen temiz havasıyla yetişen hayvanlarını özel kesimlerle ve üretimle bir işletmeci hüneriyle damaklara hitap etmektedir.
 
Sosyal ve kültürel girişimci ruhuyla 250 yıllık tarihi müzeyi ve Ilgaz’ın tarihini doruklara taşımaktadır. Siz ailenizle vakit geçirirken çocuklarımızı unutmamış onların neşesini ortak olmuş oyun parklarını kurarak sizin ve ailenizin bir parçası olmuştur.
 
Toplum olarak manevi değerlerimizin en hassas olan noktası camimiz 600 kişilik kapasiteyle hizmet vermektedir.
 
Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için market hediyelik eşya ve Ilgaz’ın yöresel ürünlerini kapsayan büyük bir markete sahip olmuştur.
 
Bununla ’da kalmayıp Ülkemizin değişik tatlarını unutmamış Afyon lokumunu bünyesine katmıştır.
 
Firma olarak ilerleme ve hizmet sektöründe daha yatırımlarına devam etmektedir. Ilgaz yıllarca göç etmiş ama şu anda göç almaktadır. İstihdama yönelik girişimleri göz ardı etmemiş ve bundan ödün vermemiştir.
 
Bu yatırımları ve bundan sonraki yatırımları ile Ilgaz’a memleketi Çankırı ya hizmeti ile devam edecektir.
 
Özellikle bu yatırımları ve özveriyi yaparken gerek Çankırı Valiliği gerekse Ilgaz belediye başkanımız Arif Çayır yardımlarını esirgememiş ülkemiz için yapılan bu yatırımları destekleyen tüm bürokrat ve gerekse siyası anlamda her zaman firmamızın yanında olan herkese teşekkürleri borç biliriz.
 
Firmamızın en büyük emeli halka hizmet hakka hizmet prensibini kendine destur etmiş yapılan bu yatırımların yegane sebebi Vatanımız ve Milletimizin daha medeni çağdaşça halkı yaşam seviyesine ulaştırmaktır.
 
Ilgaz dağının eteklerinde kayak merkezine yakınlığı ile kış turizmine yönelik çalışmaları devam etmektedir.
 
                                   
                                 
                                       Onur Ilgaz Dinlenme Tesisleri 
                                           
                                                                                                                                           
 
 

 


Her Hakkı Saklıdır. © ilgazonurtesisleri.net 2020

Online 0
Bugün 18
Toplam 24518